Zadzwoń

+48 575 697 111

lub umów wizytę

Zasady
umawiania wizyt

Zasady
umawiania wizyt

Wizyty można umawiać telefonicznie pod numerem 575-697-111 lub osobiście w godzinach pracy gabinetu tj.

pn: 12-20

wt-pt: 8-15

-Dzień przed planowaną wizytą rejestracja skontaktuje się z Państwem celem jej potwierdzenia.

W przypadku braku kontaktu z pacjentem, podejmiemy koleją próbę o innej porze dnia oraz wyślemy przypominającego smsa z prośbą o potwierdzenie. W przypadku braku odpowiedzi wizyta zostanie anulowana a w to miejsce zostanie umówiony pierwszy pacjent z listy pacjentów oczekujących na leczenie.

-Jeśli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo stawić się na wizycie prosimy o informację z wyprzedzeniem drogą telefoniczną. Pozwoli nam to na uzupełnienie grafiku oraz zaproponowanie terminu pacjentom z listy pacjentów oczekujących na leczenie.

-Nie stawienie się pacjenta na umówioną i potwierdzoną dzień wcześniej wizytę skutkuje umieszczeniem adnotacji w karcie pacjenta. W przypadku braku kontaktu z pacjentem lub ponownego nie stawienia się na wizytę pomimo potwierdzenia, usunięte zostaną wszystkie zaplanowane wizyty.

Przed umówieniem kolejnej wizyty pacjent będzie zobowiązany do wpłacenia zadatku w kwocie 300 zł na konto lub osobiście, przynajmniej 1 dzień przed planowaną wizytą.

Jeśli po opłaceniu zadatku pacjent pojawi się na wizycie, zostanie on wliczony w koszt zabiegu.

W przypadku nie stawienia się, zadatek przepada pokrywając koszty gotowości do pracy zespołu oraz przygotowania gabinetu.

-Dużą uwagę przywiązujemy do tego aby wizyty w naszym Centrum Stomatologicznym odbywały się punktualnie. Ze względu na specyficzny rodzaj wykonywanych zabiegów, zdarzają się opóźnienia o czym postaramy się Państwa z wyprzedzeniem poinformować drogą telefoniczną lub bezpośrednio w rejestracji.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Czcionka:

Kontrast:

Czcionka:

Kontrast:

Skip to content